Search
  • Ahja Moodulahi

AHI KAHE SEINA VAHELE?!

Updated: 4 days ago

👍Aga muidugi, sest kui korraga on võimalus kütta rohkem kui kahte tuba, siis on see lihtsalt ideaalne variant. Nii saab kindlustada, et erinevates tubades on ka erinev ahju viimistlus - poistele sinine, tüdrukutele roosa ning elutuppa valge.


❗️Kui ehitamiseks läheb, siis klient peab tagama, et ehitatava seina sisse oleks tehtud vajalik ava, mis peaks olema ahju mõõtmetest minimaalselt 3 cm suurem ja korsten võib olla ahjust kuni 3 meetri kaugusel.⚠️Palju küsitakse ka hinna ja paigalduse aja kohta, kas see muutub, kui ahi on seina sees? Ei muutu kummalgi juhul - ahju asukoht ei muuda hinda ning ahju saab üles maksimaalselt kahe päevaga. (keerukamate juhtumite korral võib aeg erineda, kui üldjuhul kaks päeva!)

Lõpetuseks toome välja 3 peamist eelist ahjul, mis on ehitatud seina sisse: 1. Ahju saab kasutada ruumi eraldajana, näiteks elutuba köögist. 2. Soojaks saavad korraga mitu tuba. 3. Ühe ahjuga on võimalik ära kütta terve korter või maja - loomulikult oleneb see ka ruumide suurusest ja soojustusest.683 views0 comments